• کدخبر: 9672
  • انتشار خبر: ۲:۳۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۵
  • چاپ خبر
پرس و جو از وضعیت جسمانی حجت الاسلام قرائتی در گفتگو با برادرش؛

وضع حجت الاسلام قرائتی مساعد ولی کم حال/مردم برای شفای حاج محسن دعا کنند

برادر حجت الاسلام قرائتی با همان آهنگ صدا و صراحت لهجه برادرش، حال او را اینگونه بیان کرد: حاج محسن، آن طوری که او را هنگام عیادتش در بیمارستان دیدم، کم حال است، چون پزشکان اجازه غذا خوردن به او نداده اند و فقط با آب و سرم تغذیه می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، بستری شدن حجت الاسلام و والمسلمین قرائتی در بیمارستان، خبری بود که عموم مردم ایران و خصوصاً همشهریان او را در کاشان نگران کرد و بسیاری از مردم، مسئولین و علما هم برای عیادت این روحانی و مبلغ صاحب‌سبک جهان اسلام، به بیمارستان محل بستری شدن او رفتند. کاشان اول در گفتگویی با برادر حجت الاسلام قرائتی، وضعیت جسمانی حاج محسن قرائتی را جویا شد.

علی قرائتی با همان آهنگ صدا و صراحت لهجه برادرش گفت: حاج محسن، آن طوری که او را هنگام عیادتش در بیمارستان دیدم، کم حال است، چون پزشکان اجازه غذا خوردن به او نداده اند و فقط با آب و سرم تغذیه می شود.

وی در مورد بیماری برادرش افزود: برخلاف تصوری که مردم داشتند، بستری شدن او به سبب مشکل قلبی نبود؛ بلکه مشکلات گوارشی، کارش را به عمل جراحی کشاند.

قرائتی با اشاره به بستری شدن برادرش در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) تهران خاطرنشان کرد: وی پس از اینکه در این بیمارستان تحت عمل جراحی سیستم گوارش قرار گرفت، لازم است مدتی را تحت نظر پزشکان در همین بیمارستان بماند.

برادر حجت الاسلام و المسلمین قرائتی که ساکن کاشان است، از عیادت بی وقفه مسئولان کشوری، نمایندگان مجلس، علما و … از برادرش خبر داد و گفت: هروقت که سراغ او می رویم، یکی از شخصیت ها را بر بستر او می بینیم.

وی با بیان نکته ای از جنس همان جملات مختصر و مفیدی که از حجت الاسلام قرائتی سراغ داریم، تصریح کرد: شما هرچقدر هم که شناخته شدی باشی و دور و برت شلوغ باشد، باز هم باید خودت مریضی خودت را تحمل کنی.

قرائتی در پایان از مردم خواست برای شفای عاجل همه بیماران و خصوصاً حجت الاسلام و المسلمین قرائتی دعا کنند.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com