• کدخبر: 9724
  • انتشار خبر: ۱۲:۱۱ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۸
  • چاپ خبر

اعزام تیم شهرداری کاشان به جای تیم ملی هندبال به تورنمنت هلند؛ مایه افتخار یا تأسف

در حالی که قرار بود دی ماه سال جاری تیم ملی هندبال بزرگسالان ایران راهی تورنمنت بین‌المللی هندبال هلند شود، تیم شهرداری کاشان به جای تیم ملی به این مسابقات خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول به نقل از خبرگزاری مهر، خرداد ماه سال جاری با ناکامی تیم ملی هندبال بزرگسالان ایران در راهیابی به بازی‌های المپیک برزیل، اهالی هندبال از نگرانی‌های خود بابت تعطیلی یکساله پیش‌روی این تیم گفتند. بعد از آن محسن طاهری زمانی که به عنوان سرمربی تیم ملی هندبال بزرگسالان مسئولیت این تیم را بر عهده گرفت، از برنامه‌های خود برای تعطیل نشدن اردوها و مسابقات تیم ملی خبر داد.

یکی از این برنامه‌ها حضور تیم ملی هندبال در تورنمنت بین‌المللی هلند در دی ماه سال جاری بود. با کناره‌گیری مهدوی از ریاست فدراسیون هندبال و روی کار آمدن سرپرست در این فدراسیون و در نهایت منصوب شدن طاهری به عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان، برنامه اعزام تیم ملی هندبال بزرگسالان به این تورنمنت بین‌المللی ظاهراً تغییر کرده است.

این روزها صحبت از اعزام تیم باشگاهی شهرداری کاشان به یک تورنمنت خارجی است و این تورنمنت خارجی یک رقابت چندجانبه در کشور هلند است.

علیرضا حبیبی سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان با تایید خبر اعزام تیمش به تورنمنت بین‌المللی هندبال هلند به خبرنگار مهر گفت: قرار است تیم ما از ششم تا دوازدهم دی ماه در اردوی تدارکاتی هلند شرکت کرده و در حاشیه این اردو در یک تورنمنت بین‌المللی نیز حاضر شوند.

وی در پاسخ به این سؤال که قرار بود تیم ملی هندبال بزرگسالان به این سفر برود و چطور این برنامه به یک برنامه باشگاهی تغییر کرده است؟ گفت: این تورنمنت بین‌المللی را همان زمان خود ما هماهنگ کردیم. این سفر از مدت‌ها پیش برنامه‌ریزی شده بود. در حال حاضر قرار است تیم شهرداری کاشان به جای تیم ملی به عنوان نماینده ایران در این رقابت‌ها شرکت کند. به هر حال بیشتر ترکیب تیم شهرداری از ملی‌پوشان تشکیل شده است.

هشت تیم از جمله تیم‌هایی از کشورهای پرتغال، نروژ، لتونی و دو تیم از هلند به همراه تیم‌های ملی کره جنوبی و آنگولا به همراه نماینده ایران در این تورنمت به رقابت می‌پردازند.

سرمربی تیم شهرداری کاشان در خصوص اینکه بازی‌های این تیم در زمان برگزاری لیگ چه خواهد شد افزود: قرار است بازی معوقه ما بعد از بازگشتمان به ایران برنامه‌ریزی شود. ما مشکلی از بابت فشرده شدن برنامه‌ها و تعویق این مسابقه لیگ نداریم.

کاشان اول در گزارشهای آتی به آثار و نتایج این نوع تیمداری شهرداری کاشان برای ورزش شهرستان خواهد پرداخت.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com