• کدخبر: 9766
  • انتشار خبر: ۱۲:۲۲ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۳۰
  • چاپ خبر
مانوری برای آمادگی در برابر حوادث زمستانه کاشان؛

زمستان کاشان ایمن می‌گذرد

شهردار کاشان در مانور «زمستان ایمن» در آستانه فصل سرما که با هدف آمادگی برای رویارویی با حوادث احتمالی فصل سرما برگزار شد، اظهار کرد: اگر چه تمامی واحدها و ارگانها در مواقع بروز بحران آماده باش و کمک رسان هستند، اما شهرداری ها با چابکی و سرعت بیشتر باید آمادگی کمک به شهروندان را داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، شهردار کاشان صبح امروز در مانور «زمستان ایمن» که در جوار گلزار شهدای دارالسلام گلابچی برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مهمترین برنامه هایی که در ابتدای مدیریت شهری به شورای اسلامی شهر ارائه شد ایجاد حوزه ای متخصص برای مواقع بحرانی بود.

سید محمد ناظم رضوی تصریح کرد: اگر چه تمامی واحدها و ارگانها در مواقع بروز بحران آماده باش و کمک رسان هستند، اما شهرداری ها با چابکی و سرعت بیشتر باید آمادگی کمک به شهروندان را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه استانداردسازی حوزه مدیریت بحران از ضروریات است، بیان کرد: حوزه مدیریت بحران در مناطق پنج گانه شهرداری باید همیشه آماده به کار و مجهز باشد تا در مواقع مورد نیاز کارآمدی خود را ثابت کند.

شهردارکاشان تصریح کرد: در مدیریت شهری جدید رودخانه ها، مسیرها، ابروها و پلها به شرایط مطلوبی رسیده است و بهسازی و دیوارچینی مسیرهای آبی از بروز حوادث خطر آفرین پیش گیری می کند و این روند برای به ایده آل رسیدن مسیرهای آبی و آبرو ها ادامه خواهد داشت.

وی به بیان نقش آب انبارها به عنوان تامین آب شرب در مواقع بحرانی پرداخت و خاطر نشان کرد: شهرداری کاشان در نظر دارد سالیانه اعتباری برای تامین آب شرب ۸۰ آب انبار موجود در شهر و اماده سازی آنها برای مواقع ضروری اختصاص دهد.

همچنین در این مانور ابوالفضل وطن دوست مدیر دفتر بحران شهرداری کاشان، اظهار کرد: هر ساله با توجه به فصل ها و اتفاقات پیش رو مانورهایی توسط مدیریت بحران شهرداری کاشان اجرا می شود که آمادگی کامل در مواقع بحرانی را در پی دارد.

وی با بیان اینکه مانور زمستان ایمن با هدف آماده باش و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود است، گفت: در این مانور۷۵ دستگاه خودرو به همراه  ۲۰۰ نفر از واحدهای مختلف شهرداری کاشان حضور دارند.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com