• کدخبر: 9794
  • انتشار خبر: ۱:۳۹ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲
  • چاپ خبر

مراحل آزمایشی پروژه کاشان کارت صورت گرفت

مدیر پروژه کاشان کارت گفت: انجام مراحل آزمایشی کاشان کارت صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان اول، مدیر پروژه کاشان از انجام مراحل آزمایشی کاشان کارت خبر داد و اظهار کرد: کاشان کارت می تواند زمینه استفاده از فروشگاه ها، شبکه حمل و نقل (تاکسی، اتوبوس) وسایرحوزه های مختلف خدمات شهری و خدمات رفاهی رافراهم کند.

مجتبی رموزی با بیان اینکه این آزمایش با هدف رفع ایرادات احتمالی در حوزه های مختلف استفاده از کاشان کارت صورت گرفت، تصریح کرد: این حوزه ها شامل  گردشگری، تاکسیرانی، اتوبوسرانی، دفاتر خدمات الکترونیک و بازیافت بود و این کارت با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی و مدیر بازرسی شهرداری کاشان آزمایش شد.

وی با اشاره به اینکه کارت ها به دو صورت “بی نام ” و “با نام” صادر می شود، افزود: کاشان کارت با نام مخصوص شهروندان کاشانی است  و کارت های بی نام به مسافران، گردشگران داخلی و خارجی و دانشجویان تعلق دارد و به صورت آنی صادر می شود.

رموزی خاطرنشان کرد: راه‌اندازی دو ایستگاه آنلاین شارژ و صدور واقع در خیابان‌های اباذر و محور گردشگری علوی علاوه بر دفاتر خدمات الکترونیک شهرداری، باجه‌های اتوبوس‌رانی و پایانه‌های فروش معرفی‌ شده جهت شارژ کاشان کارت، از خدمات ارائه‌ شده در خصوص اجرای این پروژه محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com