• کدخبر: 9925
  • انتشار خبر: ۶:۱۷ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۸
  • چاپ خبر

بیانیه فرماندار کاشان به مناسبت حماسه ۹ دی

حماسه نهم دی نمادی جامع و کامل از وحدت کلمه و تبعیت از ولایت و مقام معظم رهبری و نماد واقعیِ دفاع از انقلاب ، رهبری و ارزش های اسلامی و ولایی است که در خلق آن، همه جریان‌های سیاسی حضور داشتند.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه ۹ دی نماد مردم سالاری دینی و بصیرت ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی است، در این روز تمامی نقشه های شوم دشمنان برای براندازی نظام خنثی شد. دشمنی که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در مراحل مختلف از نقشه های جدید و مخوف برای براندازی نظام اسلامی استفاده کرد که همه این توطئه ها با هوشیاری ملت نقش بر آب شد.

حضور مردم در این روز نشان داد که دشمنان ایران نمی توانند خللی در عزم و اراده این ملت ایجاد نمایند که در این باره مقام معظم رهبری نیز فرموده اند: کمتر کشورى در دنیا وجود دارد که اعتمادى را که مردم ایران نسبت به نظام جمهورى اسلامى دارند، نسبت به نظام حکومتى خود داشته باشند. دلیل این اعتماد هم همین پدیده‏هاى روشنى است که جلوى چشم همه است.

اثربخشی و اثرگذاری و ماندگاری نهم دی بسیار با اهمیت است، زیرا در این روز، مردم ولایتمدار ایران اسلامی مصمم‌تر از همیشه با هوشمندی و افزایش آگاهی واطاعت از ولایت، توطئه‌های دشمنان نظام را خنثی کردند.

این روز نمادی جامع و کامل از وحدت کلمه و تبعیت از ولایت و مقام معظم رهبری و نماد واقعیِ دفاع از انقلاب ، رهبری و ارزش های اسلامی و ولایی است که در خلق آن، همه جریان‌های سیاسی حضور داشتند .

با عنایت به منویات مقام معظم رهبری که خواستار هوشیاری ملت‌ها و دولت‌ها در مقابل شیطنت‌های سلطه‌گران بوده و  انسجام و اتحاد را مهم‌ترین آمادگی مورد نیاز دنیای اسلام برمی شمارند اینجانب نیز با گرامیداشت خاطره نهم دیماه ، ضمن دعوت از همه احزاب و گروه ها به حفظ وحدت، توفیق روزافزون مردمان مومن و متعهد و ولایتمدار دارالمومنین کاشان را از درگاه ایزد منان مسالت می نمایم.

امیداست با عنایت خداوند متعال و عنایات حضرت ولی عصر (عج) توفیق حفظ و پاسداشت مستمر ارزشهای نظام مقدس کشورمان را داشته و در همه صحنه ها شاهد حضور پرشور و باشکوه ملت بصیر و آگاه باشیم.

 

حمیدرضا مومنیان

معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان

درج دیدگاه

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

جستجو

آخرین اخبار

khabarkhoon.com